Picture of Yönetim Kullanıcı
ONLINE İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER
by Yönetim Kullanıcı - Monday, 24 April 2017, 8:13 AM
 

                                                                                                     

ONLINE İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER:

Vipokul İngilizce özel ders eğitim platformunda İngilizce dil eğitimi online olarak dünya standartlarında çalışılır.Amaç katılımcılara zaman kaybettirmeden en iyi sonuca ulaşmaktır.Kurumsal olarak değil bireysel olarak ticari endişelerden uzakta,dünya standartlarında bir çalışma performansı sağlanır.Bilindiği üzere günümüzde İngilizce dil eğitimi kariyer basamaklarını tırmanmada olmazsa olmazlardandır,bu yüzden katılımcıya özel programlar hazırlanır ve sonuca hatasız en hızlı şekilde ulaşması sağlanır.

Katılımcılara kendilerine özel hazırlanan programlarda kullanılan dokümanlar dijital format da verilir ve katılımcı bu dokümanlar üzerinde ''yazabilir,çizebilir,not alabilir,yorum bırakabilir''ve eğitimcisi ile kontak kurabilir.Ayrıca bu dokümanlar görsel ve işitsel dokümanlar ile desteklenir. Dokümanlar kişiye özel olduğundan katılımcı sadece eğitimcisi ile iletişimdedir.İstenirse grup olarak da bu çalışmalara katılınabilir,grup çalışmalarında her katılımcı için ayrı özel çalışma alanları verilir.

Vipokul daki özel çalışma alanlarında her katılımcının ONLINE DERSLERE katılımı sadece bir linke tıklamakla gerçekleşir.Online dersler sonrası katılımcılar aldıkları dersin kayıtlarına ulaşabilir,kayıtları kendi bilgisayarına indirebilir ve özel ders arşivini rahatlıkla oluşturur.

Kariyer basamaklarını tırmanırken öz güven eksikliği ve başarısızlık gibi negatif düşüncelerden uzak olunmalı ve profesyonel yardım alınmalıdır.Zaman kariyer oluşumunda en önemli değerlerden biri olduğundan bu konuda dikkatli olunmalı ve ustaca kullanılmalıdır.Bu yüzden ticari kaygılardan uzak bir ortamda çalışmak en doğru ve en verimli seçenek olmalı ve başarıyı sağlamalıdır.

Vipokul İngilizce özel ders eğitim platformunda tüm katılımcılar için farklı online programlar düzenledik:

online İngilizce özel dersler:

 

KIYASIYA REKABETİN OLDUĞU İŞ DÜNYASINDA KARİYERİNİZDE DOĞRU YER DE OLMAK,ÖZ GÜVEN İÇİNDE YABANCILAR İLE TERCÜMAN KULLANMADAN BİZZAT KENDİNİZE AİT FİKİRLER VE DÜŞÜNCELER İLE TOPLANTILARA KATILMAK,TOPLANTILARDA SUNUM YAPMAK,YURT DIŞINDA SIKINTI YAŞAMADAN İŞ İLİŞKİLERİ KURMAK İŞİNİZDE BAŞARILI OLMAK ARTIK ELİNİZDE.

SİZE ÖZEL PROGRAMINIZI YAPALIM

İHTİYAÇLARINIZI BELİRLEYELİM

İNGİLİZCEYİ SORUN OLAMAKTAN ÇIKARTALIM

ONLINE ESNEK PROGRAMLAR İLE İSTEDİĞİNİZ SAAT DE,İSTEDİĞİNİZ YERDEN ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

HAFTADA 2 SAAT AYDA TOPLAM 10 SAAT  VE TOPLAMDA 100 SAATLİK PROGRAMLA HEDEFİNİZ GERÇEKLEŞSİN.