Picture of Yönetim Kullanıcı
VİPOKUL ÖZEL DERSLER
by Yönetim Kullanıcı - Thursday, 15 October 2015, 12:59 PM
 

VİPOKUL ÖZEL DERSLER :

Özel ders günümüzde herkese açık olmalı ve en son teknolojiye entegre edilmeli.Artık evlerde bir masanın kenarında öğrenci ve öğretmen çekilmiş fotokopi çıktıları ile yada belli bir ders kitabının içeriklerine bağlı kalarak çalıştıklarında sonuçlar gerçekten facia oluyor ve öğrenmek isteyen öğrenci o ders den soğuyor ve öğrenme isteğini kaybediyor.Amaç öğretmek ve öğrenmenin düzeyini yüksek düzeyde tutmaksa bu yada benzer çalışmalardan öğrencilerin uzak tutulması gerekir.

Daha önemli tehlike lisans eğitimini tamamlamamış,pedegojik çalışmalardan uzak hala öğrenci olan yada bir başka mesleğe sahip olup da ek gelir kazanmak amaçlı özel ders veren kişilerdir.Bu kişiler tamamen para kazanmak amaçlı öğrencinin durumunu hiçe sayan ve önemsemeyen yaklaşım içindedirler ve talep ettikleri ücretler oldukça ucuz olduğundan fazla talep görmekte ve eğitim vermektedirler.Bu kişi yada gruplardan öğrencilerimizi uzak tutmak ve korumak zorundayız.

Diğer bir acı gerçek ise bazı dil eğitimi veren kurumsal yapılarda gene lisans eğitimi almamış sadece o dili konuşabilen kişilerin derslere alınması ve sadece zaman geçirilmesidir.O kurumlara güvenip giden katılımcılar öğrenememenin faturasını ödüyor.

Özel ders her şekilde şeffaf ve açık olmalı.Katılımcılar özel derslerinin kayıtlarını ders sonrası dinlemeli ve sistem içinde sadece kendilerine özel hazırlanmış programları takip etmeli ,sınavlar ile kendilerini sınırsız şekilde denemeli.

VİPOKUL ÖZEL DERS EĞİTİM PLATFORMU bu sorunları çözmek, katılımcılarına sınırsız öz güven ve çalışma ortamı sağlayarak dil eğitimlerini tamamlamalarını sağlamaktadır.

Online derslerimiz ile yurt dışında ve yurt içinde öğrenci ve iş dünyasında olan katılımcılarımıza her türlü desteği vermekten ve onların aldıkları  başarılı sınav  sonuçlarından oldukça memnunuz ve desteğimiz sınırsız olarak devam edecektir.