Picture of Yönetim Kullanıcı
NE ZAMAN ÖZEL DERS
by Yönetim Kullanıcı - Monday, 24 April 2017, 7:06 AM
 

VİP OKUL.ORG ÖZEL DERSİ HER KATILIMCIYA ULAŞTIRMAK VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE YARARLANMALARINI SAĞLAMAK AMAÇLI OLUŞTURULAN BİR PROJEDİR.

ÜLKEMİZDE YABANCI DİL EĞİTİMİ YILLARDAN BERİ ÇÖZÜLEMEYEN YADA HER NEDENSE ÇÖZÜLMEK İSTENDİKÇE DAHA ÇOK KARMAŞIK HALE GELEN BİR YAPIDADIR.

BU YÜZDEN İNGİLİZCE YADA FARKLI BİR DİL ÖĞRENMEK İSTEYENLER BU AMAÇLARINA ÇOK ÇABA GÖSTERMELERİNE KARŞIN YETERLİ DÜZEYİ YAKALAYAMAMIŞLAR VE HEP SUÇ KENDİLERİNE ATILMIŞ VE BU DA ÖZ GÜVEN EKSİKLİĞİ OLUŞTURMUŞTUR.

GEREK SINAV AMAÇLI GEREK KONUŞMA AMAÇLI AÇILAN VE MİLYONLARCA ÖĞRENCİNİN UMUTLA DEVAM ETTİĞİ KURSLARDADA KATILIMCILAR İSTENİLEN SONUCU ALAMAMIŞLARDIR.

YAKLAŞIK 30 YILLDIR BU KONU ÜZERİNDE DEVAMLI OLARAK YAPTIĞIMIZ ARAŞTIRMALARDA ŞUNLARIN ÖN PLANA ÇIKTIĞINI GÖRDÜK:

  • SINAV AMAÇLI YAPILAN ÇALIŞMALARDA KATILIMCILARA DİLİN KULLANIM MANTIĞINI ÖĞRETMEKTEN ÇOK EZBERLETİP GEÇİCİ SONUÇLAR ALMAK PEŞİNDE OLAN DERSANE VE KURS ÇALIŞMALARI.
  • KONUŞMA AMAÇLI GİDİLEN KURS ORTAMLARINDA İSE GENELİKLE HAYALİ KURLAR OLUŞTURULARAK KATILIMCILARI SINIFLANDIRIP ÖĞRENME SÜRELERİNİ UZATMAK , AYRICA KURSA KATILAN KİŞİLERİN FARKLI İLGİ ALANLARINDA OLMASI DİĞER KATILIMCILAR İÇİNDE OLDUKÇA SIKICI , AMAÇLADIKLARINDAN VE HEDEFLERİNDEN UZAK BİR EĞİTİM  ORTAMI OLUŞTURMAKTADIR.
  • KİŞİYE YADA GRUPLARA ŞİRKETLER BAZINDA VERİLEN KURS ÇALIŞMALARINDA GENELLİKLE KATILIMCILAR BİR ZORUNLULUKDAN DOLAYI BU TÜR KURSLARA KATILMAKTA VE SONUÇ ALMAK ZORLAŞMAKTADIR.
  • KURSLARDA ÇALIŞAN VE GENELİKLE DİL EĞİTİMİNİNDE KENDİNİ YENİLEMEYEN AYRICA YURT DIŞINDAN ÜLKEMİZE GELİP HERHANBİR KURSDAN ALINAN BELGELER İLE YETERSİZ BİR DİLBİLGİSİ VE DİL ÖĞRETİM METODLARINI TAM BİLMEYEN  KİŞLERİN YARATTIĞI KAOS ORTAMINDA DİL EĞİTİMİ OLDUKÇA ZARAR GÖRMEKTEDİR.ÖZELLİKLE YURT DIŞINDAN ALINAN GEÇERLİLİĞİ SINIRLI OLAN ÖĞRETİM BELGELERİ İLE KENDİ ÜLKELERİNDE DAHİ KABUL EDİLMEYEN BU KİŞİLER ''NATIVE SPEAKER'' ÜNVANI İLE DERSLERE GİRMEKTE VE PROBLEM HER GEÇEN GÜN ARTMAKTADIR.

ÜNİVERSİTELERİMİZİN DİL EĞİTİM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN KÜLTÜRÜMÜZÜ VE DEĞERLERİMİZİ BİLEN VE PRENSİPLİ ÇALIŞMAYI  HEDEF EDİNEN KİŞİLERİN BU TÜR KURS ALANLARINDA ÇALIŞMALARINI VE GEREKEN DEĞERİ GÖRMELERİNİ BEKLİYORUZ.

 

VİP OKUL TEMEL PRENSİP OLARAK BU KAOS ORTAMININ AZDA OLSA AZALTILMASI VE BU DİL EĞİTİMİNİN PROFESYONEL OLARAK YAPILMASI AYRICA ÖZEL GRUP DERSLERİ İLE ÜLKEMİZİN HER BÖLGESİNDEKİ DİL SORUNU YAŞAYAN KİŞİLERE ULAŞILMASI AMAÇLI OLUŞTURULMUŞ BİR PROJEDİR.

 

  • ÜNİVERSİTELERİMİZDE İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI OKUYAN VE SIKINTI YAŞAYAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE
  •  IELTS,TOEIC GİBİ SINAVLARA HAZIRLANAN KATILIMCILARA 
  • YDS VE LYS SINAVLARINA HAZIRLANAN KATILIMCILARA
  • GENEL İNGİLİZCE VE İŞ İNGİLİZCESİ ÖĞRENMEK İSTEYEN KATILIMCILARA

YARDIMI PRENSİP EDİNMİŞ OLAN VİP OKUL ''ÖZEL DERS SİZE ÖZEL OLMALI '' SLOGANI İLE YANINIZDADIR.

 

VİP OKUL KURUMSAL DEĞİL BİREYSEL BİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS EĞİTİM PLATFORMUDUR